header stow

Aktualności

Zaproszenie na warsztaty fotograficzne dla seniorów.

Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych dla seniorów. Zaczynamy już w piątek 29 czerwca 2018!

W ramach warsztatów odbędą się spacery fotograficzne w różnych dzielnicach Gdańska oraz wystawa fotograficzna złożona ze zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów.Neptun 4 DSCN3257

Więcej…

Zaproszenie na wystawę fotograficzną "Piękno Gdańska w obiektywie seniorów" 11.12.2017

Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości serdecznie zaprasza w poniedziałek 11 grudnia 2017 na wernisaż wystawy fotograficznej "Piękno Gdańska w obiektywie seniorów" już od godziny 16.30 (pół godziny wcześniej niż na plakacie) do Filii Naukowej WiMBP przy ul. Obrońców Wybrzeża 2, Gdańsk-Przymorze.

wystawa Filia Naukowa  pon.11.12.2017

Więcej…

Prelekcja kapitana Jerzego Wąsowicza 17.11.2017

Rada Dzielnicy Przymorze Małe i Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zapraszają na spotkanie z kapitanem Jerzym Wąsowiczem, który żegluje na jachcie "Antica". Osoba kapitana Wąsowicza, jego rejsy i osiągnięcia żeglarskie, za które otrzymał wiele nagród i wyróżnień, na pewno dowodzi, że warto mieć marzenia i je realizować... bo "Antica" to spełnione marzenia.

plakat8 Wąsowicz

Więcej…

Prelekcja Michała Kochańczyka 13.10.2017

Rada Dzielnicy Przymorze Małe i Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zapraszają na spotkanie z podróżnikiem, alpinistą, żeglarzem, autorem publikacji i zdjęć Michałem Kochańczykiem.

Prelekcja odbędzie się w piątek 13 października 2017 o  godz. 16.00
w siedzibie Rady Dzielnicy Przymorze Małe przy ul. Czerwony Dwór 25 lok. 11 na parterze.
Po prelekcji odbędą się konkursy, w których nagrody ufundowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku.

plakat7- M.Kochańczyk

Więcej…

Zaproszenie na warsztaty fotograficzne dla seniorów

Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych dla seniorów.zaakceptowany plakat  warsztaty FOTO m

Więcej…

logo stow copy